דלילה חתואל

לנצח את המשקל ולהישאר בו לתמיד!

הרזייה ושמירה על המשקל בשיטת דלילה חתואל

רוב חיי הייתי ספורטאית הישגית והגעתי לרמות הכי גבוהות בספורט העולמי. באורח חיים כזה, שגרת האימונים והתזונה הנכונה עשו את העבודה ושמרתי על משקל קבוע.
אבל כשנכנסתי להריון והמעטתי באימונים ועליתי יותר מ-30 קילו.

אחרי שילדתי היה לי ברור שאני רוצה לרדת במשקל ולהתאהב בגוף שלי מחדש.
שמתי לעצמי יעד וכדי להצליח החלטתי להכניס את עצמי למוד תחרותי. לפעול כאילו אני בתחרות עם עצמי. ולהיות בתחרות אני יודעת! זה עוזר לי לגייס את כל הכוחות והמיומנויות שצברתי ופיתחתי במשך השנים כספורטאית אולימפית.

וככה הצלחתי להתמודד עם כל קושי ולנהל משברים במהלך תקופת הדיאטה ולאחריה. לשבור חסמים שסחבתי מאז ילדותי, לעבוד כל הזמן על דימוי הגוף וחיזוק האני הפנימי שלי.
ובעזרת מיומנות מנטלית ייחודית שפיתחתי הצלחתי להשיל את כל משקל הלידה ואף יותר!

(

כשראיתי את התוצאות הפכתי את המודל לשיטה בדוקה להרזיה שמבוססת על האימונים המגוונים שעברתי, הידע שפיתחתי והניסיון שצברתי בניהול משברים בספורט ההשגי
עם ההצלחה האישית בא התיאבון (הבריא) לעזור לעוד ועוד אנשים ונשים שמתקשים להרזות, ועוד יותר מכך – להתמיד.
וכך פיתחתי, עם אחותי מעיין, את שיטת האימון ההישגי להרזיה.

לנצח את עצמך, לנצח את המשקל
הדרך להשגת המשקל הרצוי היא הזדמנות ייחודית לצאת למסע מרתק לתוך עצמכן.
מסע שיהיה עשיר בתובנות מטלטלות, גילויים מרגשים ועוצמות שלא תאמינו שקיימות בכן.
תגלו בעצמכן עוד ועוד כוחות כך שבסופו של דבר תשיגו את המשקל הרצוי, אבל תגלו שזו התוצאה הפחות משמעותית.. הדגש יהיה על הדרך, על הגילוי העצמי ועל ההתפתחות האישית. תגלו מה חוסם אתכן בחיים, מה מעורר בכן תשוקה עזה ומהם הרגשות שמניעות אתכן כל יום וכל היום.

אני אהיה לצידכן לכל אורך הדרך. אתן לכן כוח להתמיד בתהליך וביחד ננצח את כל הקשיים והמשברים ונפרוץ את כל המעצורים. ואתן יודעות מה? אנחנו ננצח! לא רק את המשקל, גם את עצמנו. כי אנחנו (כלומר, הפחדים שלנו והאמונות השגויות שלנו על עצמנו) הם היריב הכי גדול שלנו. אותם צריך להביס – לא להאביס!

חשוב להבין שאף אחד בעולם לא בנוי להיכשל. וכשנעמוד בפני קשיים (וזה בוודאי יקרה) נלמד איך פועלים מתוך משבר שהוא מצד אחד השורש לכישלון, ומצד שני ניתן לפצח ממנו את הגרעינים להצלחה, כך שבסופו של דבר אתן תקומו חזקות ובטוחות הרבה יותר.

תלמדו להגדיר את המטרה ולהשיג אותה. תחשבו, תתנהגו ותחיו כמו ספורטאים מקצועניים. תלמדו להעריך כל רגע מאתגר, לזהות את הרגשות שמנהלים אתכן, לדעת לברור נכון ובעזרת הכלים המדויקים ללמוד להתמיד ולהישאר בשליטה בכל סיטואציה.

תבינו שרזון אמיתי הוא מאה אחוז בריאות. הוא תוצאה של עבודה על הנפש, הגוף והנשמה.
של לקיחת אחריות, עמידה בתוכנית עבודה, דבקות בסדרי עדיפויות, התמדה ונחישות. וכל אילו הן אבני היסוד של ספורטאי הישגי, שחותר למטרה ומשיג אותה .

כאן אין מקום לוויתורים לעצמכן. אתן תהיינה במקום הראשון ולא יתקבלו שום תירוצים. תתרגלו לראות יותר מעשים והישגים, ופחות דיבורים. לאט לאט תיווכחו שכלום לא מפחיד אתכן יותר – רק מאתגר. ועצם זה שתגלו את היכולות שלכן יגרום לכן לאמץ את השמחה והסיפוק כדרך חיים לעצמכן.

כי רק ככה קמים ומנצחים!

איך הולך אימון המוטיבציה?

האימון מתקיים בקבוצת תמיכה ייחודית שנפגשת פעמיים במשך התהליך.
תוכנית האימון כוללת: אימונים מנטליים ייעודיים, ידע מקצועי, כלים מעשיים, הדרכה  לאימונים פיזיים ופגישות אישיות אחת על אחת.

במהלך התוכנית נפגוש מאמנים מליגת העל בכל תחום. מנטורים שאימנו גם אותי והשילוב בינם לבין השיטה שלי הוכיח את עצמו ויצר שיטה מנצחת להישגים גופניים.
נפגוש מאמנים לתת המודע, מאמני כושר, תזונאית ואפילו סטייליסטית כשיגיע הזמן. ועוד הפתעות ששמורות בדרך כלל רק למקצוענים, כדי לפרוץ את מה שחשבנו שלא נוכל!

במהלך כל התוכנית תהיו לנו קבוצת ווטסאפ וקבוצה סגורה בפייסבוק כדי לתת לכם תמיכה בכל רגע. עד היום עזרנו לעשרות נשים צעירות, אימהות אחרי לידה ואפילו גברים.
אם את בעניין של לממש את הפוטנציאל הטמון בך ולהגיע אחת ולתמיד למשקל שרצית כל החיים, ויותר מזה – ללמוד סוף סוף להתמיד, לשמור ולייצר שיגרה יציבה, מלאת הערכה ואהבה עצמית, דעי לך שה-כל תלוי בך!

דברי איתי כבר עכשיו, ללא מחויבות. זאת תהיה הפעולה המשמעותית הראשונה עבור עצמך. לאחר שאקבל את הפרטים אחזור אלייך ונדבר.

 


דילוג לתוכן